VAILLANT Arotherm Plus gaiss-ūdens siltumsūknis, 4-11 kW

Īss apraksts

Vaillant Arotherm Plus gaiss-ūdens siltumsūknis būs perfekts risinājums gan tiem, kas vēlas uzstādīt siltumsūkni jaunbūvē, gan arī tiem, kurus interesē esošas apkures sistēmas modernizācija – pateicoties augstajai apkures turpgaitas temperatūrai (līdz pat 75°C), to varēs uzstādīt arī esošai radiatoru apkures sistēmai.

Šis ir pirmais no Vaillant siltumsūkņiem, kurš izmanto videi draudzīgo R290 reaģentu, tieši pateicoties kuram tiek panākta augsta turpgaitas apkures (kā arī karstā ūdens sagatavošanas) temperatūra. Šis reaģents ir ļoti izdevīgs arī no ekoloģiska viedokļa, ar vienu no zemākajām GWP vērtībām starp siltumsūkņiem  – 3.

Attiecībā uz skaņu šis siltumsūknis arī patīkami iepriecinās, ar relatīvi zemu skaņas līmeni (līdz 52 dB 1 metra attālumā no iekārtas) tas netraucēs blakusiedzīvotājiem, kā arī ļaus jums pašiem mierīgi atpūsties ēkas pagalmā.

Šī modeļā komplektācijā tiek ietverts siltumsūkņa āra bloks un hidrauliskais modulis (iekšējais bloks), kuru var izmantot apkures un karstā ūdens nodrošināšanai, pieslēdzot to pie siltumsūkņiem paredzēta boilera, vai arī izmantojot esošo boileri, ja tajā ir iebūvēts siltumsūkņu sistēmām paredzēts siltummainis.

Siltumsūknis ir pieejams gan ar vienfāzu pieslēgumu, gan arī ar trīsfāzu (10 un 11 kW modeļiem).

Ievērībai:

  • Plānojot iekārtas montāžu, nepieciešamas vara caurules un zemes vai sienas kronšteini, atkarībā no montāžas vietas. Montāžas materiālus un aksesuārus skatīt šeit.
MONTĀŽAS PIEDERUMI UN AKSESUĀRI

izvēle
Clear