Siltumnesejs apkures sistemam EKOFROST -25˚С 35%, 25L

Siltumnesējs apkurei ar siltumsūkņiem EKOFROST, spirta bāze (ekoloģisks, -25˚С/35%, 25l)

Īss apraksts

Siltumnesējs EKOFROST apkures sistēmām ar siltumsūkņiem, spirta bāze (ekoloģisks, -25˚С/35%, 25l).

Konteineru apmaksā atsevišķi: kannas 25L – 5.00 EUR+PVN.

Daudzums

29.61  Cena ar PVN

Siltumnesejs apkures sistemam EKOFROST -25˚С 35%, 25L Apraksts

EKO siltumnesējs ar zemu sasalšanas temperatūru, paredzēts siltumsūkņu un kondicionieru aukstiem kontūriem ar piespiedu cirkulāciju. Augsta siltumietilpība un plustamība.

SILTUMNESĒJA SASTĀVS

EKOFROST siltumnesējs ir ūdens un spirta šķīdums ar speciālām piedevām. Ražošanas gaitā izmanto attīrītu ūdeni ar samazināto cietību, lai paaugstinātu siltumnesēja stabilitāti.

IZMANTOŠANA

Apkures sistēmas kontūram jābūt hermētiskam, lai spirts neiztvaikotu un siltumnesēja īpašības nemainītos. Nav pieļaujama siltumnesēja izmantošana pie temperatūras > 30-35ºC, jo šķidruma vārīšanas temperatūra ir 75-80ºС. EKOFROST siltumnesējs ļauj veikt apkures sistēmas palaišanas darbus pie negatīvām apkārtējas vides temperatūrām. Ir jānodrošina apkures kontūru hermētiskums, lai spirts neiztvaikotu un siltumnesējs nezaudētu savas īpašības. Siltumnesējs ir paredzēts nepārtrauktai lietošanai 7 gadu laikā vai 10 apkures sezonām ar pārtraukumiem siltajā gada laikā.

SISTĒMAS SAGATAVOŠANA

Lai apkures sistēma ar siltumsūkni (vai kondicionēšanas sistēma) un ar EKOFROST siltumnesēju kalpotu ilgi un bez traucējumiem, ir nepieciešama sistēmas sagatavošana. Pirms siltumnesēja uzpildīšanas ir jāveic hidrotests un jāpārbauda sistēma ar ūdeni pie pozitīvas temperatūras un ar antifrīzu pie negatīvas. Ja tiek konstatēta noplūde ir jānolej šķidrums, jānovērš problēmas un jāatkārto tests. Pirms vecās apkures sistēmas uzpildīšanas no jauna ar EKOFROST siltumnesēju ir jānoskalo ar virsmu attīrīšanas šķidrumu.

SILTUMNESĒJA GLABĀŠANA

Siltumnesēja glabāšanas termiņš – 3 gadi no izgatavošanas datuma.