Siltumnesejs apkures sistemam EKOFRITHERM

Siltumnesējs apkurei un kondicionēšanai EKOFRITHERM, propilēnglikola bāze (ekoloģisks, -20˚С/35%, 25l)

Daudzums

42.89  Cena ar PVN

Siltumnesējs apkurei un kondicionēšanai  EKOFRITHERM, propilēnglikola bāze (ekoloģisks, -20˚С/35%, 25l).

Siltumnesēja sastāvs

Siltumnesēja EKOFRITHERM pamatkomponents ir propilēnglikols. Šķidrums satur rūpīgi izstrādātu korozijas inhibitoru kompleksu tērauda, čuguna, vara, misiņa un lodalvas virsmu aizsargāšanai. Siltumnesēja sastāvā ietilpst arī vielas, kas aizsarga propilēnglikolu no pārkarsēšanas un oksidēšanas (BASF koncerna ražojums), novērš pūtu veidošanas un blīvējumu degradāciju (no gumijas, teflona, paronīta). EKOFRITHERM tiek ražots uz speciāli attīrīta ūdens bāzes ar pazeminātu cietību, kas paaugstina siltumnesēja stabilitāti.

Apkures vai kondicionēšanas sistēmas sagatavošana aizpildīšanai ar siltumnesēju

Lai apkures vai kondicionēšanas sistēma ar EKOFRITHERM siltumnesēju strādātu ilgi un bez traucējumiem, pirms uzpildīšanas sistēmu ir nepieciešams sagatavot. Ir jāpārbauda sistēmas darbība: pie temperatūras > 0 °C ar ūdeni, un pie temperatūras < 0 °C – ar antifrīzu. Konstatējot nehermētisko elementu klātbūtni, jānolej ūdens vai antifrīzs no sistēmas, jānovērš problēma un jāatkārto tests. Gadījumā, ja ar siltumnesēju tiek piepildīta vecā sistēma, tā iepriekš ir jānoskalo ar virsmas tīrīšanas šķidrumu.

Siltumnesēja uzglabāšana

Siltumnesēju ir jāuzglabā bērniem nepieejamā vietā, cieši aizvērtā konteinerī. Nedrīkst uzglabāt kopā ar pārtikas produktiem. Sargāt no liesmas. Nesmēķēt tuvumā.