Top

Gaisa-ūdens siltuma pūtējs Reventon 230V HC sērija ar gaisa plūsmas sadales difuzoru

Īss apraksts

REVENTON gaisa sildīšanas iekārtas tiek izmantotas lielu telpu apsildīšanai.
Ūdens sildītāji ir pievienoti centrālajai apkures sistēmai. Mūsdienu tehnoloģiju izmantošana Reventon Group ventilatoru sildītājos nodrošina augstu veiktspēju un komfortu lietošanā. Pielāgotā krāsa piešķir ierīcei pievilcīgu izskatu, kas padara to piemērotu jebkuram interjeram. Precizitāte un rūpīgums produkta ražošanā garantē tā izturību daudzus gadus.

 

Ražotājs : REVENTON GROUP SP Z.o.o.

Garantija : 3 gadi

Tehniskā dokumentācija :   

https://www.tavasistema.lv/wp-content/uploads/2017/05/Gaiss-gaiss-siltumsuknis-Midea-Mission-R-32.pdf Technical-documentation ENG

https://www.tavasistema.lv/wp-content/uploads/2017/05/Gaiss-gaiss-siltumsuknis-Midea-Mission-R-32.pdf Technical-documentation RU

izvēle
Clear
Kategorijas : REVENTON

Korpuss ir izgatavots no putu polipropilēna EPP. Šim materiālam raksturīgs zems blīvums (tas ir viegls), izturīgs pret augstu ķīmisko un fizisko izturību. Piemīt labas akustiskās un siltumizolācijas īpašības.

Materiāls ir videi draudzīgs, 100% pārstrādājams.

Augstas veiktspējas vara un alumīnija siltummainis garantē siltumu un komfortu. Diapazonā ietilpst 1, 2 un 3 rindu siltummaiņi ar jaudas diapazonu 2-80 kW.

Viena ātruma trīsfāzu ventilators ar IP 54. aizsardzību, kas atbilst Eiropas ErP 2015. standartiem. Izmanto visur, kur var pievienot trīsfāžu ierīci.